پرینت

گریتینگ کانال

یکی از موارد استفاده گریتینگ در شهرسازی، پوشش کانال های هدایت آب و فاضلاب و نیز دریچه های منهول و لولایی می‌باشد. مشخصات ساخت گریتینگ کانال به نحوی طراحی و انتخاب می شود که علاوه بر وجود پوششی مناسب بر کانال، انتقال هوا و عدم تجمع گازهای سمی باعث جلوگیری از ورود زباله های شهری و صنعتی به داخل کانال و درنتیجه مانع آب گرفتگی می شود.

برای بازرسی کانال، برطرف کردن موانع هدایت آب و یا تعمیرات در فواصل معین گریتینگ گالوانیزه را به صورت دریچه های لولایی می سازند. البته می توان این دریچه ها را به صورت منهول نیز تولید کرد.

بهتر است قبل از ساخت گریتینگ کانال، میزان حجم تردد و نیروی وارده را محاسبه و در نهایت بهینه‌ترین مشخصات فنی را برای گریتینگ پیشنهاد داد تا در برابر بارهای ضربه ای و عبور و مرور نیز مستحکم باشد. همچنین این نوع گریتینگ با پوشش گالوانیزه گرم به ضخامت میانگین 80 میکرون مقاومت بالایی در برابر خوردگی، اسیدها، مواد خورنده، رطوبت و خراش دارد.

از گریتینگ گالوانیزه برای انواع کانال های آب رو، فاضلاب های شهری و صنعتی، جدول‌بندی خیابان‌ها، پارکینگ، کفشور آشپزخانه صنعتی و خانگی، کانال فاضلاب حمام‌ها و سرویس های بهداشتی، پشت بام منازل و ادارات، پل های مقابل منزل، کانال فاضلاب کارخانه های صنعتی، صنایع غذایی، تاسیسات، فرودگاه، رستوران، مراکز تفریحی ورزشی، استخر، سیلو و محل تخلیه گندم و... استفاده کرد.

گریتینگ کانال

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

تلفن08633553585 فکس:08633553989
تلفن همراه09186282942 احدی
شماره تلگرام: 09186282943
آدرساراک، شهرک صنعتی خیرآباد، خ 308
ایمیل gratingpmp[at]yahoo.com