پرینت

گریتینگ اراک

ساختار اصلی گریتینگ از برخورد دو تسمه‌ فولادی است که با توجه به نقشه های طراحی گریتینگ، عملیات پانچ و برش روی آنها انجام شده است. در واقع پس از ایجاد فواصل مد نظر (چشمه یا مشبندی گریتینگ) تسمه ها را در یکدیگر مونتاژ کرده و کلاف گریتینگ را با استفاده از تسمه ای با ضخامت بیشتر –جهت ایجاد ثبات بیشتر در گریتینگ- دور تا دور گریتینگ جوشکاری می کنند. که در اصلاح به آن فریم گریتینگ می گویند. به عنوان مثال برای گریتینگ ساخته شده با تسمه 3*30 میلیمتر از تسمه فریم 5*30 استفاده می کنند. انواع دیگر گریتینگ نیز وجود دارد که روش ساخت آنها آسانتر و زمان تولید گریتینگ کاهش می یابد. مثلا گریتینگ تسمه در نیم‌تسمه و گریتینگ تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده شده.

اکثر تولیدکنندگان گریتینگ در کشور در شهر اراک فعالیت می کنند. اولین و مهمترین دلیل ایجاد کارگاههای ساخت و سفارش گریتینگ در اراک، وجود شرکتهای بزرگ گالوانیزه گرم با امکانات پیشرفته، کیفیت بالای گالوانیزه و قیمت مناسب گریتینگ گالوانیزه در اراک می باشد.

دلیل دیگر تجربه‌ی بیشتر تولیدکننده گریتینگ اراک می باشد. به علت این که شروع این صنعت در کشور، از این منظقه بوده و شرکتهای بزرگی در این زمینه با پیمانکاران بزرگ پتروشیمی، پالایشگاه و ساختمانی همکاری کرده و به سراسر کشور و حتی خارج از کشور ارسال گریتینگ گالوانیزه داشته اند.

گریتینگ اراک از اهمیت ویژه ای در صنعت سازه های فلزی سبک و سنگین برخوردار بوده و کیفیت بالاتر ساخت گریتینگ و در مقابل قیمت پایین تر از محاسن این محصول توسط تولیدکنندگان گریتینگ اراک هستند.

گریتینگ اراک
شرکت پارس مشبک پردیس به عنوان یکی از قوی ترین شرکتهای سازنده گریتینگ در کشور، با استفاده از مواد خام با کیفیت (تسمه فابریک ماشینکاری شده، ساخته شده با متریال فولاد st37 فولاد مبارکه اصفهان)، ماشین آلات پیشرفته و اتوماتیک تولید گریتینگ، پرسنل مجرب و متعهد و همکاری با کارخانه های استاندارد گالوانیزه گرم، آماده دریافت سفارش خرید گریتینگ گالوانیزه با کیفیت بالا، زمان تحویل کمتر و قیمت مناسب بدون محدودیت در شکل هندسی و ابعاد گریتینگ می باشد.

همکاران ما در بخش بازرگانی و فنی مهندسی شرکت، همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در ارتباط با فروش گریتینگ، محاسبه وزن گریتینگ و ارسال استعلام قیمت گریتینگ می باشند:

تلفن: 086.33553585
فکس: 086.33553989
ایمیل: gratingpmp[at]yahoo.com

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

تلفن08633553585 فکس:08633553989
تلفن همراه09186282942 احدی
شماره تلگرام: 09186282943
آدرساراک، شهرک صنعتی خیرآباد، خ 308
ایمیل gratingpmp[at]yahoo.com