پرینت

تولیدکننده گریتینگ

مراحل تولید گریتینگ با توجه به مشخصات اولیه گریتینگ و تناژ کلی آن، متغیر بوده و زمان تحویل گریتینگ متفاوت است. به عنوان مثال برای تولید گریتینگ تسمه در تسمه، به علت نیاز به پانچ کاری هر دو تسمه باربر و رابط، زمان بیشتری نیاز دارد و نیز مرحله مونتاژ گریتینگ متفاوت است. بدین شکل که ابتدا گریتینگ تسمه در تسمه را با استفاده از تسمه های پانچ شده در یکدیگر مونتاژ می کنند. سپس با خال جوش ثابت شده و در نهایت جوشکاری می کنند.

اما در روش تولید گریتینگ تسمه در میلگرد یا نیم تسمه، فقط تسمه های باربر پانچ کاری شده و روی میزکار توسط فیکسچر، میلگرد یا نیم تسمه ها را در گریتینگ مونتاژ کرده و پس از خال جوش و محکم کردن گریتینگ، آن را از فیکسچر جدا نموده و در نهایت جوشکاری می کنند.

در هر دو روش تولیدکنندگان گریتینگ ممکن است به وسیله پانچ دستی و تسمه های شاخه ای فابریکی ماشینکاری شده و یا توسط پانچ فیدر اتوماتیک و تسمه های کویل، مراحل اولیه ساخت گریتینگ را انجام دهند.

شرکت پارس مشبک پردیس، تولیدکننده گریتینگ گالوانیزه و کف پله فلزی در اراک، بدون محدودیت در ابعاد و شکل هندسی قادر به همکاری جهت تامین گریتینگ برای انواع پروژه های صنعتی، پالایشگاهی، صنایع غذایی، کشتی سازی، ساختمان سازی و شهری و ارسال آن به سراسر کشور می باشد.

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

تلفن08633553585 فکس:08633553989
تلفن همراه09186282942 احدی
شماره تلگرام: 09186282943
آدرساراک، شهرک صنعتی خیرآباد، خ 308
ایمیل gratingpmp[at]yahoo.com