• گریتینگ ساخته شده توسط تسمه فابریک

  این نوع گریتینگ حاصل مونتاژ دو تسمه پانچ شده در یگدیگر می باشد. در نهایت گریتینگ با استفاده از جوشکاری Co2 تکمیل خواهد شد.

  مطالعه بیشتر

 • گریتینگ تسمه در میلگرد

  گریتینگ ساخته شده بوسیله‌ی پانج تسمه و مونتاژ میلگرد آجدار. معمولاً اکثر گریتینگ‌های صنعتی به علت وزن کم و مقاومت یکسان، از این نوع می باشد.

  مطالعه بیشتر

 • مراحل ساخت گریتینگ گالوانیزه

  در ابتدا مواد خام به صورت تسمه‌های فابریک 6 متری به اندازه‌ی مدنظر برش خورده، و پس از پانچ کاری و مونتاژ، گریتینگ ها جوشکاری و در نهایت گالوانیزه می شوند.

  مطالعه بیشتر
 • آبکاری گریتینگ توسط گالوانیزه گرم

  گریتینگ تولیدشده معمولا در مکانهای مرطوب و جنوب کشور استفاده می شود و در معرض خوردگی قرار دارد. برای مقابله و بالابردن عمر گریتینگ، آن را با پوشش گالوانیزه گرم آبکاری می کنند.

  مطالعه بیشتر

   

 • کلمپ گریتینگ یا بست با روکش گالوانیزه

  جهت تثبیت وضعیت گریتینگ روی سازه یا کانال از بست گریتینگ (گالوانیزه گرم یا سرد) استفاده می شود. علت این کار سرعت مراحل نصب و امکان جداکردن گریتینگ از سازه در مواقع مورد نیاز است.

  مطالعه بیشتر
پرینت

تولیدکننده گریتینگ

مراحل تولید با توجه به مشخصات اولیه و تناژ کلی آن، متغیر بوده و زمان تحویل متفاوت است. به عنوان مثال برای تولید گریتبنگ تسمه در تسمه، به علت نیاز به پانچ کاری هر دو تسمه باربر و رابط، زمان بیشتری نیاز دارد و نیز مرحله مونتاژ متفاوت است. بدین شکل که ابتدا آن را با استفاده از تسمه های پانچ شده در یکدیگر مونتاژ می کنند. سپس با خال جوش ثابت شده و در نهایت جوشکاری می کنند.

اما در روش تولید تسمه در میلگرد یا نیم تسمه، فقط تسمه های باربر پانچ کاری شده و روی میزکار توسط فیکسچر، میلگرد یا نیم تسمه ها را مونتاژ کرده و پس از خال جوش و محکم کردن، آن را از فیکسچر جدا نموده و در نهایت جوشکاری می کنند.

در هر دو روش ممکن است به وسیله پانچ دستی و تسمه های شاخه ای فابریکی ماشینکاری شده و یا توسط پانچ فیدر اتوماتیک و تسمه های کویل، مراحل اولیه ساخت را انجام دهند.

شرکت پارس مشبک پردیس، تولبدکننده گریتینگ گالوانیزه و کف پله فلزی در اراک، بدون محدودیت در ابعاد و شکل هندسی قادر به همکاری برای انواع پروژه های صنعتی، پالایشگاهی، صنایع غذایی، کشتی سازی، ساختمان سازی و شهری و ارسال آن به سراسر کشور می باشد.

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

08633553585 فکس:08633553989
09186282942 احدی
شماره تلگرام: 09186282943
اراک، شهرک صنعتی خیرآباد، خ 308
gratingpmp[at]yahoo.com