پرینت

گریتینگ تهران

 امروزه تولید گریتینگ در ایران بسیار گسترش یافته و پیمانکارن و صنعتگرانی که به دنبال خرید گریتینگ ارزان و با کیفیت هستند، از شرکتهای مختلف استعلام گرفته و مناسبترین انتخاب را در نظر می گیرند.

در این حالت به علت وجود دفاتر بازرگانی و خرید کارخانه ها و شرکتهای بزرگ در پایتخت، به دنبال سازنده و فروشنده گریتینگ در تهران هستند. اما گریتینگ تهران به علت صرف هزینه های بالای ساخت گریتینگ من جمله تهیه مواد اولیه، هزینه های متغیر و ثابت بالا، کرایه و خرید سوله و زمین، هزینه گالوانیزه گرم و قیمت بالای نیروی کار، دارای قیمت تمام شده بسیار بالایی نسبت به دیگر شهرها می باشند. همچنین به علت عدم وجود کارگاه گالونیزه متخصص در راستای آبکاری گریتینگ، کیفیت محصول نهایی نیز قابل تذکر خواهد بود.

گریتینگ تهران

اما شهر اراک با وجود چندین کارگاه ساخت گریتینگ گالوانیزه متخصص، با تجربه چندین ساله به عنوان قطب گریتینگ ایران و خاورمیانه شناخته شده است. همچنین کارگاههای بزرگ گالوانیزه گرم در اراک به خوبی پاسخگوی نیاز کیفی و کمی این شرکتها هستند. حتی شرکتهای گریتینگ تهران و اصفهان نیز سفارش پوشش دهی گالوانیزه قطعات خود را در اراک به انجام می رسانند.

شرکت پارس مشبک پردیس به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ گریتینگ در اراک، به کمک تجهیزات پیشرفته کارگاهی و نیروی انسانی مجرب و متعهد، گریتینگ گالوانیزه را با مناسبترین قیمت، کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن تولید و به سراسر کشور ارسال می کند. همچنین این شرکت آماده همکاری در جهت اعطای نمایندگی فروش گریتینگ به دیگر شهرهای ایران مانند تهران، اصفهان، اهواز، شیراز، یزد، ساری، کرمان، مشهد و... می باشد.

پرینت

خرید گریتینگ

در ابتدای سفارش خرید گریتینگ، اعلام مشخصات فنی آن مهم می باشد. چراکه استعلام قیمت گریتینگ با توجه به وزن نهایی و اطلاعات فنی آن قابل پاسخ بوده. در حقیقت مواردی همچون نوع گریتینگ (تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه یا میلگردی)، ارتفاع تسمه گریتینگ و مشبندی آن (طول و عرض خانه های روی سطح مشبک) میزان وزن گریتینگ را مشخص می کنند.

پس از محاسبه وزن و مقاومت گریتینگ در یک مترمربع، تناژ کلی کار با توجه به متراژ مورد نیاز، جهت اعلام قیمت نهایی به مشتریان محترم اعلام می شود. همچنین دیگر موردی که در هنگام خرید گریتینگ گالوانیزه مورد توجه تولیدکننده گریتینگ قرار خواهد گرفت، نقشه های ساخت گریتینگ، شکل هندسی آنها و میزان برشکاری گریتینگ می باشد.

خرید گریتینگ

همکاران ما در بخشهای فنی و مالی شرکت پارس مشبک پردیس، همواره آماده پاسخگویی به مشتریان محترم جهت شفاف سازی نکات فنی، طراحی گریتینگ و قیمت دهی هستند. کارفرمایان و پیمانکاران محترم می توانند جهت استعلام خرید گریتینگ از طریق اطلاعات تماس زیر اقدام فرمایند:

تلفن: 08633553585
فکس: 08633553989
همراه: 09186282942 احدی
ایمیل: gratingpmp[at]yahoo.com

پرینت

گریتینگ اراک

ساختار اصلی گریتینگ از برخورد دو تسمه‌ فولادی است که با توجه به نقشه های طراحی گریتینگ، عملیات پانچ و برش روی آنها انجام شده است. در واقع پس از ایجاد فواصل مد نظر (چشمه یا مشبندی گریتینگ) تسمه ها را در یکدیگر مونتاژ کرده و کلاف گریتینگ را با استفاده از تسمه ای با ضخامت بیشتر –جهت ایجاد ثبات بیشتر در گریتینگ- دور تا دور گریتینگ جوشکاری می کنند. که در اصلاح به آن فریم گریتینگ می گویند. به عنوان مثال برای گریتینگ ساخته شده با تسمه 3*30 میلیمتر از تسمه فریم 5*30 استفاده می کنند. انواع دیگر گریتینگ نیز وجود دارد که روش ساخت آنها آسانتر و زمان تولید گریتینگ کاهش می یابد. مثلا گریتینگ تسمه در نیم‌تسمه و گریتینگ تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده شده.

اکثر تولیدکنندگان گریتینگ در کشور در شهر اراک فعالیت می کنند. اولین و مهمترین دلیل ایجاد کارگاههای ساخت و سفارش گریتینگ در اراک، وجود شرکتهای بزرگ گالوانیزه گرم با امکانات پیشرفته، کیفیت بالای گالوانیزه و قیمت مناسب گریتینگ گالوانیزه در اراک می باشد.

دلیل دیگر تجربه‌ی بیشتر تولیدکننده گریتینگ اراک می باشد. به علت این که شروع این صنعت در کشور، از این منظقه بوده و شرکتهای بزرگی در این زمینه با پیمانکاران بزرگ پتروشیمی، پالایشگاه و ساختمانی همکاری کرده و به سراسر کشور و حتی خارج از کشور ارسال گریتینگ گالوانیزه داشته اند.

گریتینگ اراک از اهمیت ویژه ای در صنعت سازه های فلزی سبک و سنگین برخوردار بوده و کیفیت بالاتر ساخت گریتینگ و در مقابل قیمت پایین تر از محاسن این محصول توسط تولیدکنندگان گریتینگ اراک هستند.

گریتینگ اراک
شرکت پارس مشبک پردیس به عنوان یکی از قوی ترین شرکتهای سازنده گریتینگ در کشور، با استفاده از مواد خام با کیفیت (تسمه فابریک ماشینکاری شده، ساخته شده با متریال فولاد st37 فولاد مبارکه اصفهان)، ماشین آلات پیشرفته و اتوماتیک تولید گریتینگ، پرسنل مجرب و متعهد و همکاری با کارخانه های استاندارد گالوانیزه گرم، آماده دریافت سفارش خرید گریتینگ گالوانیزه با کیفیت بالا، زمان تحویل کمتر و قیمت مناسب بدون محدودیت در شکل هندسی و ابعاد گریتینگ می باشد.

همکاران ما در بخش بازرگانی و فنی مهندسی شرکت، همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در ارتباط با فروش گریتینگ، محاسبه وزن گریتینگ و ارسال استعلام قیمت گریتینگ می باشند:

تلفن: 086.33553585
فکس: 086.33553989
ایمیل: gratingpmp[at]yahoo.com

پرینت

فروشنده گریتینگ

همانطور که میدانید، گریتینگ فلزی و یا به عبارتی دیگر شبکه‌های فلزی و صفحات مشبک از قسمت‌هایی همچون تسه باربر، تسمه، نیم‌تسمه یا میلگرد رابط و مشبندی (چشمه گریتینگ) تشکیل می‌شود که مشخصات هر یک از موارد فوق در مرحله‌ی طراحی گریتینگ با توجه به میزان بار اعمالی و مقاومت گریتینگ محاسبه می‌شوند تا مناسب‌ترین نوع آن به جهت پایین بودن وزن گریتینگ تا حد امکان انتخاب شود. در این حالت تناژ نهایی گریتینگ مد نظر کمتر شده و درنتیجه هزینه‌ی تولید گریتینگ با توجه به محاسبه نهایی قیمت گریتینگ گالوانیزه پایین می‌آید.

معمولا برای فروشنده گریتینگ بالاتر بودن وزن نهایی پروژه، سود بیشتری را به ثمر خواهد آورد؛ اما نمی‌توان نکات فنی را که توسط دانش علمی و تجربه کاری به دست آمده، نادیده گرفت. به عنوان مثال: برای موقعیتی که میتوان از تسمه باربر 3*30 میلیمتر و مشبندی 100*30 میلیمتر استفاده کرد، چرا باید وزن گریتینگ را با استفاده از تسمه باربر 5*30 و مش‌بندی 30*30 میلیمتر بیشتر کرد، در حالی که مشکلی برای آن در مقابل بارهای وارده نخواهد آمد.

فروشنده گریتینگ گالوانیزه

شرکت پارس مشبک پردیس به عنوان سازنده و فروشنده گریتینگ گالوانیزه در کشور ایران و شهر اراک، آماده همکاری با کارفرمایان و پیمانکاران محترم جهت ساخت و گالوانیزه انواع گریتینگ بوده و نیز همکاران ما در بخش‌های بازرگان و فنی شرکت، پاسخگوی سوالات شما جهت محاسبه وزن گریتینگ و استعلام قیمت گریتینگ هستند.

تلفن: 08633553585
فکس: 08633553989
همراه: 09186282942  احدی

پرینت

ساخت گریتینگ در اهواز

عملیات ساخت گریتینگ در عین ظاهر ساده آن، پیچیدگی های خاص خود را دارد. همچنین شرکت های سازنده گریتینگ در کشور اکثرا از روشهای کاملا یکسانی در مراحل برش، پانچ و مونتاژ گرتینگ استفاده می کنند. اما شهر اراک، با توجه به وجود کارخانه ها و کارگاههای با سابقه گریتینگ سازی و نیز با برخورداری از کارگاه های گالوانیزه بزرگ با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی، به عنوان مهد گریتینگ ایران شناخته شده و حتی با وجود درخواستهایی همچون ساخت گریتینگ در اهواز، انتخاب مناسب تری برای تامین گریتینگ گالوانیزه می باشد.

در این بین شرکت پارس مشبک پردیس به عنوان سازنده گریتینگ در اراک،  با توجه به فعالیت مطالعاتی مداوم هنگام تولید، توانسته است با طراحی و ساخت تجهیزات جدید و اتوماتیک علاوه بر بالابردن کیفیت گریتینگ تولیدی، در نیروی کاری صرفه جویی کرده و در نتیجه زمان تحویل گریتینگ را کمتر نموده است.

همچنین این شرکت با توجه به عقد قرارداد با شرکتهای بزرگ گالوانیزه در اراک، توانایی گالوانیزه گریتینگ را با بهترین کیفیت و بالاترین تناژ تولیدی در ماه را داشته و آماده همکاری با صنعتگران نفت و گاز و پیمانکاران ساختمانی و صنعتی بوده و از کلیه پیشنهادات و درخواستهای دریافت نمایندگی برای ساخت گریتینگ در اهواز با آغوش باز استقبال می نماید.

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

تلفن08633553585 فکس:08633553989
تلفن همراه09186282942 احدی
شماره تلگرام: 09186282943
آدرساراک، شهرک صنعتی خیرآباد، خ 308
ایمیل gratingpmp[at]yahoo.com