پرینت

تولیدکننده گریتینگ

مراحل تولید گریتینگ با توجه به مشخصات اولیه گریتینگ و تناژ کلی آن، متغیر بوده و زمان تحویل گریتینگ متفاوت است. به عنوان مثال برای تولید گریتینگ تسمه در تسمه، به علت نیاز به پانچ کاری هر دو تسمه باربر و رابط، زمان بیشتری نیاز دارد و نیز مرحله مونتاژ گریتینگ متفاوت است. بدین شکل که ابتدا گریتینگ تسمه در تسمه را با استفاده از تسمه های پانچ شده در یکدیگر مونتاژ می کنند. سپس با خال جوش ثابت شده و در نهایت جوشکاری می کنند.

اما در روش تولید گریتینگ تسمه در میلگرد یا نیم تسمه، فقط تسمه های باربر پانچ کاری شده و روی میزکار توسط فیکسچر، میلگرد یا نیم تسمه ها را در گریتینگ مونتاژ کرده و پس از خال جوش و محکم کردن گریتینگ، آن را از فیکسچر جدا نموده و در نهایت جوشکاری می کنند.

در هر دو روش تولیدکنندگان گریتینگ ممکن است به وسیله پانچ دستی و تسمه های شاخه ای فابریکی ماشینکاری شده و یا توسط پانچ فیدر اتوماتیک و تسمه های کویل، مراحل اولیه ساخت گریتینگ را انجام دهند.

شرکت پارس مشبک پردیس، تولیدکننده گریتینگ گالوانیزه و کف پله فلزی در اراک، بدون محدودیت در ابعاد و شکل هندسی قادر به همکاری جهت تامین گریتینگ برای انواع پروژه های صنعتی، پالایشگاهی، صنایع غذایی، کشتی سازی، ساختمان سازی و شهری و ارسال آن به سراسر کشور می باشد.

پرینت

سازنده گریتینگ

ساخت گرتینگ فلزی با روشهای دستی، نیمه اتوماتیک (فیدر پرس) و اتوماتیک (الکتروفورج) انجام می پذیرد. در گریتینگ هایی که به روش دستی و فیدر ساخته می شوند از دو نوع تسمه فلزی فابریک ماشینکاری شده به صورت شاخه ای و تسمه کویل ماشینکاری شده با بهترین کیفیت استفاده می شود.

پس از ساخت گریتینگ، آنها را با استفاده از روش غوطه وری گریتینگ در وان گالوانیزه مذاب، آبکاری گرم می کنند تا در مقابل خوردگی مقاومت بیشتری داشته و عمر گریتینگ افزایش یابد.
شرکت پارس مشبک پردیس، سازنده گریتینگ در انواع مختلف گریتینگ فلزی، گریتینگ گالوانیزه، گرتینگ استیل، گریتینگ کف پله، گریتینگ الکتروفورج، گریتینگ آلومینیوم و گریتینگ فایبرگلاس با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در شهر اراک که قطب گریتینگ ایران نامیده می شود، آماده همکاری در زمینه تولید گریتینگ و ارسال به سرار کشور می باشد.

تلفن: 086.33553585
فکس: 086.33553989
همراه: 09186282942 (آقای کوثر احدی)

پرینت

ساخت گریتینگ

مراحل ساخت گریتینگ با توجه به نیاز مشتری و نقشه های طراحی شده کمی متفاوت می باشد. اما در ابتدای ساخت همه انواع گریتینگ، متریال مد نظر (فولاد st37) خریداری می شود. دو نوع تسمه فولادی شاخه ای و یا کویل با توجه به مرحله بعدی انتخاب خواهد شد. در صورت انجام پانچ دستی، تسمه شاخه ای ماشین کاری شده در اندازه های مورد نیاز برشکاری شده و سپس پانچ می شود. اما تسمه کویل برای پانچ و برش اتوماتیک (فیدر گریتینگ) استفاده خواهد شد. سپس گریتینگ را مونتاژ کرده و در نهایت جوشکاری، سنگ زنی و تمیزکاری می شود تا عملیات تولید گریتینگ به اتمام برسد.

از گریتینگ در مکانهایی استفاده می شود که نیاز به نور و تردد اکسیژن برای طبقات زیرین ضروری می باشد. همچنین به علت سبکی وزن گریتینگ و مقاومت بالای آن دارای صرفه‌ی اقتصادی بالایی می باشد.

شرکت پارس مشبک پردیس مفتخر است آمادگی خود را در زمینه ساخت گرتینگ و گالوانیزه (در انواع مختلف از جمله گریتینگ فلزی، الکتروفورج، استنلس استیل، کف پله گریتینگ و گریتینگ با پوشش پلی اتیلن سبک) و ارسال به سراسر کشور، جهت همکاری با کلیه پیمانکاران و فعالان صنعتی حوزه نفت و گاز اعلام نماید.

پرینت

تولید گریتینگ

گریتینگ فولادی دست ساز از پرکاربردترین گریتینگ های تولیدی در صنعت، شهرسازی و ... می باشد. آنهم به علت مقاوت گریتینگ در مقابل قیمت تمام شده کمتر نسبت به نمونه های مشابه. بدین شکل که تولید گریتینگ از طریق جوشکاری تسمه و یا میلگرد با یکدیگر ممکن شده، و سپس آن را گالوانیزه می کنند.

شرکت پارس مشبک پردیس به عنوان تولید کننده گریتینگ در کشور، آمادگی خود را جهت طراحی، ساخت و تولید گریتینگ در انواع مختلف با اشکال هندسی متفاوت و از هر جنس و متریال اعلام می دارد.

این شرکت توانسته است با تجربه ی چندین ساله در صنعت گریتینگ و استفاده از ماشین آلات پیشرفته، گریتینگ را با بهترین کیفیت ممکن ساخته و با توجه به همکاری با کارخانه های بزرگ گالوانیزه اراک، خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان گریتینگ در کشور معرفی کند. جهت استعلام قیمت گریتینگ و یا محاسبه وزن گریتینگ؛ لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن: 086.33553585
فکس: 086.33553989

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

08633553585 فکس:08633553989
09186282942 احدی
شماره تلگرام: 09186282943
اراک، شهرک صنعتی خیرآباد، خ 308
gratingpmp[at]yahoo.com