پرینت

گریتینگ

گریتینگ را در واقع همان صفحات مشبک فلزی می‌گویند و کابرد اصلی آن در صنعت بوده، ولی امروزه پس از تحقیقات به عمل آمده، از گریتینگ در شهرسازی نیز استفاده می‌شود. کاربرد گریتینگ در صنعت بیشتر برای سازه های فلزی، مخازن نفت و پتروشیمی، سکوهای نفتی، کشتی سازی، پاگردها و پله ها، صنایع غذایی و... می باشد. همچنین برخی از موارد استفاده گریتینگ در شهرسازی را می توان ساخت راه پله های فرار، پاگردها، محافظ پنجره های ساختمان، جدول بندی خیابان ها و معابر، پل های خیابانها و کوچه ها و... نام برد.

گریتینگ انواع مختلفی از لحاظ ساختار تولید و جنس دارد که به صورت کلی به سه دسته‌ی زیر تقسیم می شود:

1. گریتینگ تسمه در تسمه: گریتینگ ساخته شده توسط پانج کاری دو تسمه‌ی هم عرض و ضخامت، مونتاژ آنها در یکدیگر و در نهایت جوشکاری قطعه تولید شده.
2. گریتینگ تسمه در نیم تسمه: در این نوع گریتینگ، تنها تسمه های باربر را پانج کرده و رابط از نوع نیم تسمه (معمولا نصف ارتفاع تسمه باربر انتخاب می شود) است.
3. گریتینگ تسمه در میلگرد (چهارپهلو): که به نام گریتینگ میلگردی نیز شناخته شده است، پس از پانچ تسمه باربر از نوع پانچ نیم دایره و مونتاژ رابط (میلگرد آجدار و یا چهارپهلوی تابیده شده)، جوشکاری و تمیزکاری می شود.

همچنین گریتینگ از لحاظ جنس و نحوه تولید به انواع گریتینگ فولادی دست ساز (گریتینگ فلزی)، گریتینگ گالوانیزه، گریتینگ الکتروفورج با جوش مقاومتی، گریتینگ استنلس استیل، گریتینگ آلومینیوم و گریتینگ فایبرگلاس (گریتینگ ساخته شده با مواد کامپوزیت) تقسیم می شود.

شرکت پارس مشبک پردیس به عنوان تولیدکننده گریتینگ، کف پله فلزی و بست گریتینگ گالوانیزه با تکیه بر امکانات و ماشین آلات پیشرفته ساخت گریتینگ و نیروی متعهد و مجرب آماده همکاری با کلیه پیمانکاران صنعت نفت و گاز، صنایع ساختمان سازی، شهرداری، صنایع غذایی، ماشین سازی، سازه فلزی و کلیه صنایع مرتبط می باشد.

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

تلفن08633553585 فکس:08633553989
تلفن همراه09186282942 احدی
شماره تلگرام: 09186282943
آدرساراک، شهرک صنعتی خیرآباد، خ 308
ایمیل gratingpmp[at]yahoo.com