پرینت

گریتینگ گالوانیزه

همانطور که می دانید، تولید گریتینگ فلزی با استفاده از تسمه های ماشینکاری شده از جنس St37 صورت می گیرد. بدین ترتیب که پس از برشکاری و پانچ گریتینگ به اندازه و فواصل مورد نیاز، آن را مونتاژ و جوشکاری کرده و در نهایت گریتینگ تمیزکاری و سنگ زنی خواهد شد. شرکتهای تولیدکننده گریتینگ معمولا گریتینگ فلزی را در سه نوع عمومی تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده، آماده می کنند.

معمولا این اشتباه به وجود می آید که گریتینگ گالوانیزه با استفاده از ورق گالوانیزه ساخته می شود. که این امر غیرممکن بوده و جوشکاری ورق گالوانیزه غیرمنطقی است و باعث ایجاد خوردگی در گریتینگ می شود.

لذا جهت ایجاد استحکام گریتینگ و مقاومت آن نسبت به مواد و اسیدهای خورنده، رطوبت، آبهای شور، بخارهای صنعتی، خراش، ضربه و خوردگی، گریتینگ فلزی را با استفاده از روش غوطه وری گریتینگ در وان مذاب گالوانیزه گرم، آبکاری و پوشش دهی می کنند. شایان ذکر است که میزان ضخامت گالوانیزه گریتینگ مطابق با استاندارد ASTM A123 به صورت میانگین حدودا 80 میکرون بوده که با استفاده از دستگاه ضخامت سنج قابل بازدید و بررسی می باشد.

گریتینگ گالوانیزه

همچنین جهت بازرسی گریتینگ گالوانیزه موارد دیگری همچون ظاهر گریتینگ (تست ویژوال) و چسبندگی گالوانیزه مورد بررسی قرار می‌گیرد که در بخش اطلاعات فنی گریتینگ، توضیح داده شده است.

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

تلفن08633553585 فکس:08633553989
تلفن همراه09186282942 احدی
شماره تلگرام: 09186282943
آدرساراک، شهرک صنعتی خیرآباد، خ 308
ایمیل gratingpmp[at]yahoo.com