پرینت

کف پله فلزی

گریتینگ پله همان کف پله فلزی می باشد که با سطح مشبک گریتیگ ساخته می شود. از این نوع پله گریتینگ بیشتر برای ارتباط طبقات مختلف سازه های فلزی و پله های گردان دور مخازن پتروشیمی و پالایشگاه های نفت و گاز وبه کار می رود. همچنین در راه پله های صنعتی بنا بر محیط کاری از انواع گریتینگ پله گالوانیزه نیز استفاده می شود. در این نوع هم پاگرد و هم پله را از نوع گریتینگ طراحی و می سازند.

همچنین امروزه با رشد ساختمان سازی ها و برج های چندین طبقه، جهت ساخت پله فرار، گریتینگ بهترین پیشنهاد بوده و در انواع راه پله های رفت و برگشت و پله های گردان (راه پله اسپیرال) ساخته و اجرا شده اند. در این مورد بنا بر نیاز کارفرما گریتینگ ها گالوانیزه و یا با روکش رنگ پوشش دهی می شوند. البته در صورت نیاز به رنگ کاری گریتینگ، بهتر است جهت بالا بردن مقاومت گریتینگ و افزایش عمر آن، ابتدا توسط گالوانیزه گرم آبکاری شده و در نهایت رنگ مورد نظر روی گریتینگ پاشیده شده یا در وان رنگ غوطه ور شود.

پله فلزی را معمولا توسط ورق هایی که در دو طرف آن جوش داده شده (بغل پله یا Fixing Plate) به شمشیری راه پله پیچ و مهره می شوند که این روش در بهینه ترین حالت خود قرار دارد؛ سرعت بالا، عدم آسیب به پوشش گریتینگ، خطر کمتر و هزینه های پایین تر نصب پله. همچنین پاگرد گریتینگ را توسط بست گریتینگ روی سازه پله نصب و محکم می کنند.

کف پله فلزی گالوانیزه با استفاده از صفحات مشبک گریتینگ

وزن گریتینگ

دریافت نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ در اکسل

دانلود کنید

راههای ارتباط با ما

تلفن08633553585 فکس:08633553989
تلفن همراه09186282942 احدی
شماره تلگرام: 09186282943
آدرساراک، شهرک صنعتی خیرآباد، خ 308
ایمیل gratingpmp[at]yahoo.com